• Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

ГЕНЕРАЛЬНИЙ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ

ПАРТНЕР

Оголошено список переможців

"КібеБруківки" - ІV Кам'янець-Подільського

Міжнародного кінофестивалю "Бруківка"

Український аматорський короткометражний фільм / Ukrainian amateur short film:

1 place / 2 місце - Followers (2019), Directors Robert Kuźniewski and Dina Ibrahimova, Ukraine/Poland / Послідовники (2019), Режисери Роберт Куньєвський та Діна Ібрагімова, Україна/Польща
2 place / 2 місце - Sir Chub de Pigi (2019), Director Oleksandr Hoisan, Ivano-Frankivsk / Сер Чуб де Пігі (2019), Режисер Олександр Гойсан, Івано-Франківськ
3 place / 3 місце (1) - The Elephants (2020), Director Zaur Dzhafarov, Kyiv / Слони (2020), Режисер Заур Джафаров, Київ
3 place / 3 місце (2) - Hunters / Мисливці (2019), Режисер Сандра Алексєєва, Одеса


Український професійний короткометражний фільм / Ukrainian professional short film:

1 place/ 1 місце (1) - HYPE (2019), Director Viktor Butok, Kyiv / ХАЙП (2019), Режисер Віктор Буток, Київ
1 place / 1 місце (2) - FAMILY NAME IN THE POCKET (2019), Director Stepan Koval, Kyiv / Прізвище в кишені (2019), Режисер Степан Коваль, Київ
2 place / 2 місце - DEPENDENCE (2019), Director Valeriia Khodos, Kyiv / Залежність (2019), Режисер  Валерія Ходос, Київ
3 place / 3 місце - S(HE) (2019), Director Elena Rubashevska, Donetsk / S(HE) (2019), Режисер  Олена Рубашевська, Донецьк


Міжнародний короткометражний фільм / International short film:

1 place/ 1 місце - Suitcase Without A Handle (2019), Director Sergei Kuklov, Belarus / Валіза без ручки (2019), Режисер Сергій Куклов, Білорусь
2 place / 2 місце - Blue Matter (2019), Director Andrea Gatopoulos, Italy / Блакитна матерія (2019), Режисер Андреа Гатопулос, Італія
3 place / 3 місце - Fata Morgana (2020), Director Angelina Komarova, France & Ukraine / Фата Моргана (2020), Режисер Ангеліна Комарова, Франція та Україна


Cyberpunk, Post-apocalyptic, Horror and Sci-Fi short films / Короткометражні фільми у жанрах кіберпанк, пост-апокаліпсис, жахи та наукова фантастика:

1 place / 1 місце - Fury of the dragonslayer 7 (2020), Director Kolya Burdeiniy, Storozhynets, Chernivtsi Region / Лють винищувача драконів 7 (2020), Режисер Микола Бурденій, Сторожинець, Чернівецька область
2 place / 2 місце - One Life (2020), Director Max Melnyk, Ternopil / Одне життя (2020), Режисер Максим Мельник, Тернопіль
3 place / 3 місце - Replica (2020), Director Álvaro de la Hoz, Spain / Копія (2020), Режисер Альваро-де-ла-Хос, Іспанія


60-second short film / Короткометражний фільм до 60 секунд:

1 place / 1 місце - Autumn (2019), Director Jean-Marie Villeneuve, France / Осінь (2019), Режисер Жан-Марі Вілньов, Франція
2 place / 2 місце (1) - La petite mort (2020), Director Ignacio Rodó, Spain / Маленька смерть (2020), Режисер Ігнасіо Родо, Іспанія
2 place / 2 місце (2) - It's not over yet (2019), Director Gianluca Granocchia, Italy / Ще не закінчилося (2019), Режисер Джанлука Гранокіа, Італія
3 place / 3 місце - Filter Selfie (2019), Director Elina Pupina, Ukraine / Фільтр Селфі (2019), Режисер Еліна Пупіна, Україна


Короткометражні фільми про "Коронавірус" / Short films about COVID-19:

1 place / 1 місце - Covid - 19 From Outer Space (2020), Directors Edoardo Nervi, Lea Borniotto and Vera Borniotto, Italy / Covid - 19 з космосу (2020), Режисери Едоардо Нерві, Леа Борньотто та Віра Борніотто, Італія
2 place / 2 місце - Maniacure (2020), Directors Kolya Burdeiniy and Julia Melnik, Ukraine / Маніякюр (2020), Режисери Коля Бурдейній та Юлія Мельник, Україна
3 place / 3 місце - The Killing of Time (2020), Director Neil Murphy, Spain / Марнування часу (2020), Режисер Ніл Мерфі, Іспанія 

Shortlist of CYBERBRUKIVKA 2(4)20

IV BRUKIVKA International Film Festival

 

International Short Film

Міжнародний короткий метр

 

1. Fata Morgana (2020), Director Angelina Komarova, France & Ukraine

Фата Моргана (2020), Режисер Ангеліна Комарова, Франція та Україна

 

2. Suitcase Without A Handle (2019), Director Sergei Kuklov, Belarus

Валіза без ручки (2019), Режисер Сергій Куклов, Білорусь

 

3. Blue Matter (2019), Director Andrea Gatopoulos, Italy

Блакитна матерія (2019), Режисер Андреа Гатопулос, Італія

 

4. STICKER (2019), Director Georgi M. Unkovski, Macedonia, the Former Yugoslav Republic of

(2019), Режисер Георгій М. Унковський, Македонія, колишня Югославська Республіка Yurii Onyshchenko

 

5. DA YIE (2019), Director Anthony Nti, Republic of Ghana, West Africa

І ТАК (2019), Режисер Ентоні Нті, Республіка Гана, Західна Африка

 

Ukrainian Amateur Short Film

Український аматорський короткий метр

 

1. Mavka (2020), Director Alona Shylova, Kyiv

(2020), Режисер Альона Шилова, Київ

2. On the mind (2019), Director Anastasia Soldatenkova, Kharkiv

Вплив (2019), Режисер Анастасія Солдатенкова, Харків

3. The Elephants (2020), Director Zaur Dzhafarov, Kyiv

Слони (2020), Режисер Заур Джафаров, Київ

4. Followers (2019), Directors Robert Kuźniewski and Dina Ibrahimova, Ukraine/Poland

Послідовники (2019), Режисери Роберт Куньєвський та Діна Ібрагімова, Україна/Польща

5. Hunters (2019), Director Sandra Alekseeva, Odesa

Мисливці (2019), Режисер Сандра Алексєєва, Одеса

6. Blud (2020), Director Yurii Onyshchenko, Odesa

Блуд (2020), Режисер Юрій Онищенко, Одеса

7. The life of a lazy rower (2020), Director Roman Kologoyda, Kyiv

Життя лінивого бєздєльніка (2020), Режисер Роман Кологойда, Київ

8. Viseu, my love (2019), Director Olga Bogachevska, Kyiv

Viseu, моя любов (2019), Режисер Ольга Богачевська, Київ

9. Trueglasses (2020), Director Andrew Ostrikovskiy, Kyiv

Правдозахисні окуляри (2020), Режисер Андрій Остріковський, Київ

10. Sir Chub de Pigi (2019), Director Oleksandr Hoisan, Ivano-Frankivsk

Сер Чуб де Пігі (2019), директор Олександр Гойсан, Івано-Франківськ

 

Ukrainian Profesional Short Film

Український Професійний короткий метр

 

1. DEPENDENCE (2019), Director Valeriia Khodos, Kyiv

Залежність (2019), Режисер  Валерія Ходос, Київ

 

2. The watcher (2020), Director Sofiia Semenyuk, Kharkiv

Вартовий часу (2020), Режисер Софія Семенюк, Харків

 

3. Ivana Kupala (2020), Director Angelina Turska, Kyiv

Івана Купала (2020), Режисер Ангеліна Турська, Київ

 

4. SHOE LACES (2019), Director Iuliia Tamtura, Vinnizia

ШНУРОЧКИ (2019), Режисер Юлія Тамтура, Вінниця

 

5. A Story of One Break (2019), Director Nataliia Davydenko, Kiev

Історія однієї перерви (2019), режисер Наталія Давиденко, Київ

 

6. #LIKE4LIKE (2020), Director Serhiy Mysak, Kyiv

LIKE4LIKE (2020), Режисер  Сергій Мисак, Київ

 

7. Rushnyk (2019), Director Oksana Karpus, Kyiv

Рушник (2019), Режисер Оксана Карпус, Київ

 

8. FAMILY NAME IN THE POCKET (2019), Director Stepan Koval, Kyiv

Прізвище в кишені (2019), Режисер Степан Коваль, Київ

 

9. HYPE (2019), Director Viktor Butok, Kyiv

ХАЙП (2019), Режисер Віктор Буток, Київ

 

10. S(HE) (2019), Director Elena Rubashevska, Donetsk

S(HE) (2019), Режисер  Олена Рубашевська, Донецьк

 

Cyberpunk, Post-apocalyptic, Horror and Sci-Fi short film

Короткометражні фільми у жанрах кіберпанк, пост-апокаліпсис,

жахи та наукова фантастика

 

1. Atoumn  (2019), Director Ustyn Danchuck, Kherson

Атомна Осінь (2019), Режисер Устин Данчук, Херсон

 

2. Supporter (2020), Director Sergey Naida, Kyiv

Прибічник (2020), Режисер Сергій Найда, Київ

 

3. Lightness of Being (2019), Director Sergey Khorolskiy & Daria Yusikova, Kyiv

Легкість буття (2019), Режисер Сергій Хорольський та Дарія Юсикова, Київ

 

4. Fury of the dragonslayer 7 (2020), Director Kolya Burdeiniy, Storozhynets, Chernivtsi Region

Лють винищувача драконів 7 (2020), Режисер Микола Бурденій, Сторожинець, Чернівецька область

 

5. One Life (2020), Director Max Melnyk, Ternopil

Одне життя (2020), Режисер Максим Мельник, Тернопіль

 

6. Funeral March for a Sleepwalker (2020), Director Vittorio Bonutto, Italy

Похоронний марш снотворця (2020), Режисер Вітторіо Бонуто, Італія

 

7. Soviet Cyberpunk (2019), Director Taras Lashchak and Stanislav Puzdriak, Ukraine, Chernivtsi

Радянський Кіберпанк (2019), Режисери Тарас Лащак та Станіслав Пуздряк, Україна, Чернівці

 

8. Replica (2020), Director Álvaro de la Hoz, Spain

Копія (2020), Режисер Альваро-де-ла-Хос, Іспанія

 

9. Q: ghostly remote effect (2019), Director Marcus Hanisch, Germany & Iceland

Питання: примарний віддалений ефект (2019), Режисер Маркус Ханіш, Німеччина та Ісландія

 

10. The Barber (2020), Director Sergiy Pudich, Ukraine

(2020), Режисер Сергій Пудич, Україна

 

60-seconds short film

Короткометражний фільм до 60 секунд

 

1. La petite mort (2020), Director Ignacio Rodó, Spain

Маленька смерть (2020), Режисер Ігнасіо Родо, Іспанія

2. Autumn (2019), Director Jean-Marie Villeneuve, France

Осінь (2019), Режисер Жан-Марі Вілньов, Франція

3. It's not over yet (2019), Director Gianluca Granocchia, Italy

Ще не закінчилося (2019), Режисер Джанлука Гранокіа, Італія

4. GIF (2019), Director Herminio Cardiel, Spain

(2019), Режисер Ермініо Кардіель, Іспанія

5. Filter Selfie (2019), Director Elina Pupina, Ukraine

Фільтр Selfie (2019), Режисер Еліна Пупіна, Україна

 

COVID-19 (Спеціальна номінація)

 

1. Rest Room (2020), Director Ariel Plischuk, Israel

Кімната відпочинку (2020), Режисер Аріель Пліщук, Ізраїль

 

2. Maniacure (2020), Directors Kolya Burdeiniy and Julia Melnik, Ukraine

Маніякюр (2020), Режисери Коля Бурдейній та Юлія Мельник, Україна

 

3. The First Day (2020), Director Philip Goode, USA

Перший день (2020), Режисер Філіп Гуд, США

 

4. Covid - 19 From Outer Space (2020), Directors Edoardo Nervi, Lea Borniotto and Vera Borniotto, Italy

Covid - 19 з космосу (2020), Режисери Едоардо Нерві, Леа Борньотто та Віра Борніотто, Італія

 

5. The Killing of Time (2020), Director Neil Murphy, SpainВбивство часу (2020), Режисер Ніл Мерфі, Іспанія

Вбивство часу (2020), Режисер Ніл Мерфі, Іспанія

Yaroslav Pidgora-Gviazdovsky
Ярослав Підгора-Гвяздовський
Ukrainian journalist and film critic, editor of "Ukrainian Truth" and "Media Detector", expert of "Ukrainian Cultural Found".
 
Український журналіст та кінокритик в "Українська правда" та "Детектор медіа", експерт "Українського культурного фонду".
Olena Demyanenko
Олена Дем'яненко
Ukrainian film director, producer, screenwriter, member of the National Union of Cinematographers of Ukraine, the Ukrainian Film Academy, and the European Film Academy.
Українська кінорежисерка, продюсерка, сценаристка. Член Національної спілки кінематографістів України, Української кіноакадемії та Європейської кіноакадемії.
Dmitrо Tomashpoglsky
Дмитро Томашпольський
Ukrainian film director, screenwriter, producer. Member of the National Union of Cinematographers of Ukraine.
Український кінорежисер, сценарист, продюсер. Член Національної Спілки кінематографістів України.
Anton Frolov
Антон Фролов
Founder of the Independent Ukrainian Film Festival "BARDAK", editor of Cineast.com.ua magazine, member of the Ukrainian Film Critics Union.
Засновник фестивалю незалежного українського кіно "Бардак", редактор журналу Cineast.com.ua, член спілки кінокритиків України.
Alexandr Gusev
Олександр Гусєв
Member of the National Union of Cinematographers of Ukraine, FIPRESCI and the Ukrainian Oscar Committee.
Член Національної спілки кінематографістів України, ФІПРЕССІ та Українського Оскарівського комітету.
FILM SELECTOR
ВІДБІРНИК ФІЛЬМІВ
Denis Budanov
Денис Буданов
Journalist, film critic, member of the Ukrainian Academy of Cinema and the Union of Film Critics of Ukraine, author of the blog about KINOfiles. Constant co-originator of the IMDb database.
Журналіст, кінокритик, член Української Кіноакадемії та Спілки кінокритиків України, автор блогу про кіно «KINOфайли». Постійний котрибьютор бази IMDb.